Preskočiť na obsah
ZA WIN
Otvoriť menu

Média a vydavateľstvo

ZA WIN s.r.o.

Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru

Sídlo
Nemce
Od roku
2011
IČO
46 102 531

ZA WIN

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Nemčianska cesta 181/29, 974 01 Nemce
Na trhu od
22. marca 2011
IČO
46 102 531
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 58.19)
Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru

Firma v číslach

15
rokov na trhu
2011
rok vzniku
17
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte ZA WIN

Spoločnosť ZA WIN s.r.o. má sídlo na adrese Nemčianska cesta 181/29, 974 01 Nemce. Zapísaná je od 22. marca 2011 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru“ (58.19). Predmet činnosti tvorí 17 položiek, napríklad sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
ZA WIN s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 102 531
DIČ
2023227074
Dátum vzniku
22. marca 2011
Sídlo
Nemčianska cesta 181/29, 974 01 Nemce
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica, oddiel Sro, vložka č. 32234/S
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 58.19)
Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa ZA WIN zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 17 položiek.

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Reklamné a marketingové služby

  • Administratívne služby

  • Počítačové služby

Zobraziť všetkých 17 položiek predmetu činnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Manažérska činnosť
  • Vydavateľská činnosť
  • Faktoring a forfaiting
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli ZA WIN s.r.o.?

Sídlo je na adrese Nemčianska cesta 181/29, 974 01 Nemce.

Čím sa ZA WIN s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru“ (58.19). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; maloobchod a veľkoobchod; reklamné a marketingové služby.

Aké je IČO – ZA WIN s.r.o.?

IČO je 46 102 531, DIČ 2023227074.

Kedy vznikla ZA WIN s.r.o.?

Vznik: 22. marca 2011. Na trhu pôsobí 15 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Nemčianska cesta 181/29 974 01 Nemce

Registrový súd: Okresný súd Banská Bystrica

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre ZA WIN s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese za-win.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.